X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
<
موزیک دانلود
بهترین وبلاگ برای دانلود آهنگ 
قالب وبلاگ
آخرین مطالب
اینجا یک سیاه چال چندش آور است که مرد اتریشی در کابوسی که ۱۵۰۰۰ روز و شب بطول انجامید، سبب هتک حرمت دخترانش شده. گاتفرید دبلیو. که در حال حاضر ۸۰ سال سن دارد، بچه هایش کریستین ۵۳ ساله، و اریکای ۴۵ ساله را مجبور می کرد شبها روی یک قفسه چوبی بخوابند، در حالی که خودش در یک تخت با تشک پر می خوابید و به آنها می گفت اگر مقاومت کنند، آنها را خواهد کشت.


وی در میان ادوات کشاورزی، بشکه های نفت قدیمی، هیزم، کیسه های سیمان و چرک و کثافت، با شرارتی که چیزی از جوزف فریتزل کم نداشت، به گوشت و خون خودش تجاوز کرد. برتا، همسر ۸۵ ساله وی در سال ۲۰۰۸ فوت کرد. وی نیز قربانی نوعی سادیسم (آزارگری) کارگری شورای سابق بود، و با فروکردن سیخ و چنگال در بدنش مورد ضرب و شتم قرار می گرفت.


دختران، سراسر این سالها دچار بیماری روانی شدند، آنها در زمان تولد چنین وضعیتی نداشتند، اما در نتیجه رنج و عذابی که بواسطه پدرشان متحمل شدند، به این روز افتادند.پلیس می گوید مادر آنها نیز که برای تسلیم شدن مورد ضرب و شتم قرار می گرفت، در بستر مرگ از دخترانش قول گرفت تا درباره بلایی که پدرشان سر آنها آورده، با هیچکس صحبت نکنند.این هرزه خانه که نزدیک براینای-ام-این، محل تولد آدولف هیتلر واقع شده، اتاق های بزرگ دیگری هم داشت که محصور و بسته نگه داشته شده بود. اما دخترها مجبور بودند، در کثافت زندگی کنند، در آشپزخانه بخوابند و از یک کمد بجای دستشویی استفاده کنند.

چهل سال سوء استفاده، سرانجام در ماه می امسال، زمانی پایان یافت که گاتفرید سعی داشت یکبار دیگر به رویه خود با کریستین ادامه دهد و وی از دست پدرش فرار کرد.وی با یک کوزه شیر که جلویش بود به گاتفرید ضربه زد. وی روی زمین افتاد و کریستین ضربه دیگری به سرش وارد ساخت.وی تا دو روز قادر به حرکت نبود و پلیس می گوید دخترانش امیدوارند وی بمیرد.این زنان، بطور مداوم تحت نظر مددکار اجتماعی قرار دارند، اما کسی که با تهدید پدرش در چنین وضعیتی قرار گرفته، هرگز رفتار شرم آور پدرش با خودش را همانطور که مادرشان از آنها قول گرفته بود، فاش نمی کند.

وی یک آمبولانس برای پدرش خبر کرد و این زنان تحت مراقبت قرار گرفتند، اما هنوز هم هیچ چیزی نگفتند.

تنها در ماه ژوئن، زمانی که آنها با یک کارمند صلیب سرخ رو در رو قرار گرفتند، درباره اتفاقی که برایشان افتاده بود صحبت کردند.این کارمند صلیب سرخ، همان داوطلبی بود که به پلیس خبر داد.هنوز چیزی از بچه دزدی مدرسه دخترانه ناتاشا کامپوش در دهه ۱۹۹۰ و زنای محارم فریتزل در اتریش نگذشته، که این کشور با جنایت هولناک خانوادگی دیگری در درون مرزهای خود، مردم را حیرت زده ساخت.گاتفرید، که همسایگان آن را به نام فرد می شناختند، پدر اتریشی یک مدرسه قدیمی بود.

وی سخت گیر، عصبانی و رییس خانه بود و نمی گذاشت هیچکس از رازهایی که با خود داشت با خبر شود.وی همه تماس های اجتماعی دخترانش را با جهان بیرون خانه کنترل می کرد.تنها زمانی که آنها بیرون خانه با هم دیده شدند، زمانی بود که با وی سر قبر مادرشان می رفتند.گاتفرید، به زندانی در نزدیکی راید منتقل شد، و تحقیق و تفحص علیه وی ادامه دارد؛ دختران وی در یک درمانگاه تحت درمان روانپزشکی قرار دارند.وی با اتهام تجاوز، حبس غیرقانونی، ظلم، تجاوز و تهدید به قتل روبروست. وی، یک روز پنج شنبه در ماه می، از خانه OAP که در آنجا تحت درمان جراحی قرار داشت، به زندان منتقل شد.

[ شنبه 14 مرداد‌ماه سال 1391 ] [ 03:55 ق.ظ ] [ سجاد ]
امتیاز سایت
جستجوگر



در این وبلاگ
در کل اینترنت
به این صفحه امتیاز + دهید: